Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02 Şubat 2013, 14:06   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı 2013 Mart Ayı Burç Yorumları

Nuray sayarı mart ayı burç yorumları
2013 nuray sayarı burç yorumları
nuray sayarı mart ayı burç yorumları
nuray sayarı aylık burç yorumları


Güncellenicektir

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 24 Şubat 2013, 17:42   #2 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

2013 Mart Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Mart Ayı Burçlar - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Mart Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı 2013 mart Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları - Burçlar, mart 2013 de Neler Bekliyor

Koç Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Koç Burcu Yorumu

Mart ayının 20'sine kadar ruhsal konulara, 20'sinden sonra ise özel zevklere merak saracaksınız. Bu konulara ilginiz, 2013 'de geçmiş yıllardan daha yoğun olacak. Bu dönemde bütün bedensel arzularınızı karşılayabileceğiniz fırsatlar önünüze çıkacak.Ayın başında daha ruhani bir yapıdayken aym sonuna doğru daha dünyevi konulara eğileceksiniz. Bir uç durum bîr diğerine yol açacak.

Astrolojik olarak doğum gününüz sizin kişisel yılbaşınızdır. 20 Mart tarihine kadar (özellikle 12. eviniz güçlüyken) geçen yılı değerlendirmek için iyi bir dönem olacak. Geçen yılın bir muhasebesini yapıp, ne kazandığınızı, neleri gelecek, yıla bıraktığınızı değerlendireceksiniz. Hatalarınızı düzeltip yeni yıl için yeni hedefler koyun. Eskileri geride bırakıp yeni bir sayfaya başlayın.

Sağlığınız bu ay mükemmel. Enerji dolusunuz. Belki yıllamayacağınız lokmalar ısırabilİr, boyunuzdan büyük işlere kalkışabilirsiniz. Uranüs burcmıuzdayken (ve gezegenlerin çoğu doğudayken) kendi yolunuzu bulmak isteyeceksiniz.

Ebeveynlerinizle veya patronunuzla kısa süreli çatışmaya girebilirsiniz. Bu sıralar özgürlük arzunuz baskın olabilir ama başkalarına karşı biraz toleranslı olmalısınız.
2 Mart tarihinden 27 Mart'a kadar bekâr Koçlar organizasyonlarda ve arkadaş gruplarında aşk fırsatları yakalayabilirler. Arkadaşlarınız size daha da yakınlaşmak isteyebilirler.
Şanslı Günler: Mart 6, 7, 8, 16, 17, 24, 25
Boğa Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay kariyeriniz başarılı seyredecek. Venüs sizin yönetici gezegeniniz ve ayın 2'sinden sonra burcunuzun ortasından geçecek. Her şeyin ve herkesin üstünde olacağınız günler yaşayacaksınız. Saygı göreceksiniz ve insanlar sizinle yanınızda olmak isteyecekler. Bu ay sanki bir rol modelisiniz. Aileniz hala sizin kariyer hedeflerinizi destekliyor. Bu süreç aile bireyleriniz içinde dc başarılı bu dönem olacak. Kariyer gezegeniniz Uranüs, ayın 12'sinde Başak burcuna hareket ediyor. Bu durum yıllardır süren ruhsal aydınlanmanızı güçlendiriyor. Bu dönem hayır işlerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Birçok Boğa sivil toplum kuruluşlarında iş bulacak. Kariyerinize odaklanmaya devam edeceksiniz.

Ayın 30'unda para gezegeniniz yavaşlayacak. Bu yüzden önemli yatırımlarınızı, satın alımlarınızı ve finansal kararlarınızı sonuçlandırmaksınız. Bu ay finansal içgüdüleriniz çok kuvvetli. Gerçek zenginliğin aslında Allah'tan geldiğinin farkına varacaksınız.

Sağlığınız iyi durumda. Düzenli olarak vücudunuza masaj yapmalısınız. Sağlık gezegeniniz Yay burcundayken daha çok yeni sağlık teknolojilerine, sağaltım yöntemlerine ilgi göstereceksiniz ve bu terapiler size yarayacak.
Aşk hayatınız, bu ayın başında istikrarlı gibi görünüyor. Ama ayın 20'sinden sonra daha karmaşık bir hal alacak, Evliliğiniz ve var olan ilişkiniz sınavdan geçecek. Eşinize veya sevdiğinize mümkün olduğunca özgürlük verin.

Burcunuzun arkadaşlık, gruplar, organizasyonlar mevkii olan 11. eviniz ayın 20'sİne kadar hala çok güçlü. Ayın 20'sinden sonra ruh dünyanızı kapsayan 12. eviniz güç kazanacak. Bu dönemde hayatın görünmez tarafını araştıracaksınız.
Şanslı Günler: Mart 9, 10, 18, 19. 26, 27
İkizler Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu yıl bütün gezegenler ileri doğru hareketlenecekler ve bu eğilim bu ay da devam edecek. Ayın 30'una kadar gezegenlerin büyük çoğunluğu ileri harekette. Gezegenlerin bu ileri hareketi hedefleriniz doğrultusunda hızlı ilerleme kaydedeceğinizi gösteriyor. Dünyadaki olaylar ve hayatınızdaki olayların hızı artıyor.
Merkür yılda üç kez geri çekilme gösterir bu yüzden bunun etkilerini hayatınızda birçok kez yaşayacaksınız. Korkacak bir durum söz konusu değil. Bu dönem vücudunuzu, imajınızı ve aile mevzularını »özden geçirip geliştirmeye çalışacağınız bir dönem olacak.

Kariyer merkeziniz olan burcunuzun 10. evi ayın 20'sine kadar ok güçlü. Ayın sonunda kariyer hedeflerinize ulaşacaksınız ve diğer .ylere de odaklanma fırsatınız olacak. Burcunuzun 10. evinde ayın 'ünde ortaya çıkacak olan yeni Ay kariyeriniz ile ilgili konulan ay-ınlatacak. Bu ay iş değiştirebilirsiniz ancak nerde olursanız olun bu ay kariyeriniz güçlü olacak. Başkalarına işveren İkizler bu dönemde yeni işçiler istihdam edebilirler.
Ocak ayının 22'sinden bu yana arkadaşlık sizin için önemliydi, şimdi gezegenlerin yarısı arkadaşlık merkezi olan U. evine hareket ettiğinde daha da önemli olacak. Yeni ve önemli arkadaşlarla tanışacaksınız. Sosyal çevreniz gittikçe genişleyecek. Uranüs burcunuzun 12. evine girdiğinde hâlihazırdaki arkadaşlıklarınızda bir temizleme süreci yaşayacaksınız. Bu süreç sizin suçunuz değil, bazı arkadaşlarınızın hayatındaki değişimlerin sonucu. Bu dönem sonunda birçok arkadaşlık sona erebilir.

Ayın 14'ünden 16'sma kadar pek çok romantik buluşma gerçekleşecek. Kimin peşindeyseniz onu yakalayacaksınız. Aşkı grup akti-vitelerinde bulabilirsiniz. İnternetten de romantik arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Sağlığınıza ayın 20'sine kadar biraz dikkat etmeniz gerekiyor.
Şanslı Günler: Mart 1, 2, 3, 11, 12, 20, 21, 28, 29, 30
Yengeç Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yıldız falınızın bu ay iki temel figürü var. Ayın Tinden 9'una kadar ve 20'sinden 3 Tine kadar kâse tipinde bir harita; ayın 10'undan 20'sine kadar kova tipinde bir harita görülmekte. Kâse şekli paylaşmak isteyen bir insanı sembolize ediyor. Kâse dolu ve onu tekrar doldurmanın yolu onu boşaltmak. Bu yüzden içindekileri diğer insanlarla paylaşmalısınız. Kova şekli ise imajınızın ve kişisel görünümünüzün hayatınızı geliştiren şey olduğunu gösteriyor. Ama hala gezegenlerin çoğu burç haritanızın batı yakasında bulunuyor, diğer insanlarla yardımlaşma içinde bulunmalısınız. Kişisel olarak bağımsız olacağınız günler gelecek.

Kariyeriniz bu ayın konusu olacak. Ocak ayının 22'sinden beri Jüpiter burcunuzun 10. evinde bulunuyor. Uranüs bu eve aynı 12'sinde girecek, Güneş ise aym 20'sinde burada olacak. Kariyerinizde değişiklikler olabilir. Bu dönemde iş değiştirmeniz, sorumluluklarınızın değişmesi oyunun kurallarını değiştirir ve şirket hiyerarşisini sallar. Hayatınızın odak noktası kariyeriniz ve böyle de olması gerekmektedir.

Ayın 20'sinden sonra sağlığınız daha iyi. Enerji seviyenizi daha iyiye getirmek için biraz daha yaratıcı olmalısınız. Yorulduğunuzda dinlenmekten çekinmeyin ve utanmayın. Endişe ve heyecandan uzak durun. Gününüzü daha iyi planlayın. Büyük başarıları hak ediyorsunuz ama bunun İçin sağlığınızı feda etmeyin.
Ayın 20'sinden sonra aşk hayatınız daha iddialı olacak. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınıza karşı daha sabırlı olun. Bekâr Yengeçler, ka-riyerleriyle romantizmden daha fazla ilgilenecekler. Aym 20'sinden sonra aşk ilişkiniz sınavdan geçecek.
Şamlı Günler: Man 4, 5, 14, 15, 22, 23, 31
Aslan Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Aslan Burcu Yorumu

Burcunuzun 8. evi bu ay hala çok güçlü. Cinsel açıdan çok aktifsiniz. Kaç yaşında olursanız olun en çok seksi düşünüyorsunuz. Ama 8. evinizin gücünün başka getirilen de var. Bu dönem vücudunuza istediğiniz gibi şekil vereceğiniz bir dönem. Bu süreçte adeta yeniden doğacaksınız. Yeniden doğuş, gelişmeniz önündeki engellerden kurtulmanın veya arınmanın bir yoludur. Bu dönem detoks için, fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak evinizi temizlemek için bir fırsat olacak.

Bu ay aşk size mutluluk vermeye devam edecek. Ayın 2'sinde Venüs burcunuzun 7. evine girecek ve ayın çoğunu orada geçirecek. Bu size, sizden yüksek statüdeki kişilerle romantik ilişkiye girme fırsatı verecek. Kariyeriniz sosyal anlamda gelişecek. Daha çok iş toplantısına katılacaksınız. Kariyerinize yardımcı olabilecek insanlarla tanışacaksınız.

Aşk gezegeniniz burç değiştirecek. Bu uzun dönemli bir hareket olacak. Aşkta hala acelecisiniz. Şimdi bu sabırsızlığınız daha da artacak. Ayın 20'sinden 22'sine kadar Güneş, aşk gezegeninizle beraber dolaşacak ve bu da size mutlu romantik fırsatlar getirecek.

Şu dönem aşk fırsatları eğitim kurumlarında karşınıza çıkacak. Öğretmenleriniz size çöpçatanlık yapabilirler.
Ayın 20'sinden sonra sağlığınız daha iyiye gidecek. Enerjiniz, iyimserliğiniz ve kendinize güveniniz artacak. Yapamayacağınız hiçbir şey yok ve her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Ayın 20'sinden sonra yeni projelerinizi başlatın. Şanslı Günler; Mart 6, 7, 8, 16, 17, 24, 25
Başak Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Başak Burcu Yorumu

Başaklar için 12 Mart soması detoks sağlıkları için çok yararlı olacaktır. 20 Mart tarihine kadar sağlığınıza Özen göstermelisiniz. Bu dönemde dinlenmeye, rahatlamaya ve enerjinizi yüksek tutmaya bakmalısınız. 21 Mart sonrası sağlığınız ve enerjiniz iyi bir düzeye çıkacak.Geçen ay olduğu gibi bu ay da sosyal açıdan zirvelerde olacaksınız ve cinsel yaşamınız oldukça yoğun geçecek. Uranüs gezegeninin 8, evinize yerleşmesiyle beraber cinsellikte oldukça liberal davranacak ve yeni deneyimler elde edeceksiniz. Deneyimlerinizin yoğun ve çeşitlilik gösterdiği bu süreçte tehlikeli cinsel faaliyetlerden uzak durmalısınız.

Ocak ayının ortalarından itibaren parasal durumu iyi olan eş, ortak veya sevgilinizin maddi durumu daha da iyiye gidecek. Zenginleşmeyle beraber bu kişilerin yatırımlarında daha riskli davrandıklarına şahit olacaksınız. Ancak Mart 2011'de yatırımlarında aldıkları risklerden oldukça karlı çıkacaklar. Sadece bu ay değil bu yıl eş, ortak ve sevgiliniz için bolluk yılı denebilir.

Mart'm 20'sİ ve 22'si arasında ilginç doğaüstü deneyimler yaşayabilirsiniz. Mart'ın 13'ü ve 14'ünde dikkatli araç kullanın ve tartışmalardan kaçının. Haklı olsanız bile bu dönemde tartışmalara girmemeniz gerekli çünkü yanlış anlaşılma olasılığınız bu dönemde oldukça yüksek olacak.

Aile gezegeninizin Ocak ayında 8. evinize girmesiyle ev ve aile konusunda başlayan hareketlenme, 20 Mart sonrası evinizde büyük bir temizlik yapma arzusuna dönüşecek. Bu bahar temizliği sürecinde evinizde kullanmadığınız eşyalarınız, giysileriniz ve mobilyalarınızı sosyal yardım kurumlarına vermeniz sizin için manevi önem taşımaktadır.

Gezegenler topluluğunun dönencenizin üst bölgesine yerleşmesi sonucu yaşammızdaki ilgi odağınız bu ay ev ve aileden ev dışı amaçlarınıza yönelecektir.
Şanslı Günler: Mart 9, 10, 18, 19, 26, 27
Terazi Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Terazi Burcu Yorumu

Mart ayında Teraziler için en önemli konu aşk hayatları olaeak. 12 Mart tarihinde Uranüs, Jüpiter ve Merkür ile 7. evinizde buluşacak ve daha sonra Güneş de onlara katılacak. Tüm bu buluşmalar çok enerjik bir aşk dönemini işaret ediyor. Sosyal ilişkilerinin zirvesinde olan Teraziler, bu dönem aşkla risk almaktan çekinmeyecekler. Bu dönemde.
Teraziler için aşk her yerde ve her zaman bulunabilir. Düşünmeden girdiğiniz İlişkilerin yanlış çıkması sizi ürkütmesin, burcunuzun size verdiği sosyal iletişim dehasıyla bu ilişkilerden kolaylıkla çıkabilirsiniz. Sadakat kadar özgürlüğe de düşkünsünüz, bundan dolayı bu ay ayrılık ve boşannıahır yaşayabilirsiniz.

Man ayında özellikle daha önce kalp problemleri olan Terazilerin sağlıklarına çok dikkal etmeleri gerekiyor. Hu dönemde stres, sıkıntı, üzüntü ve öfkeden uzak durmalısınız. Sağlığınız için yapılabilecek her şeyi denemelisiniz ancak bunlar işe yaramadığında evinizde sakin şekilde dinlenmeye çekilmelisiniz.
Şans/ı Öilnler: Mart 1. 2. 3. 11, 12, 20, 21, 28, 29, 30
Akrep Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Akrep Burcu Yorumu

Aşk yaşamı açısından bu ay da Akrepler için durgun geçen ve her şeyin aynı kaldığı bir dönem olacak. 2- 27 Mart tarihleri arası aşk gezegeniniz 4. evinizde olacağından aile arasında toplantılar ve aile faaliyetleriniz önem kazanacak. Bu dönemde dışarıda eğlenmek yerine Akrepler evlerinde mutlu bir akşam geçirmeyi tercih edecekler. Aile değerleri, gelenekler ve nostalji bu dönemde sizin için Önemli olacak. Bu dönemde fiziksel çekicilik önemli olmasına karşın Akrepler aşkta bundan fazlasını bekleyecekler. Akreplerle ilişki içinde olanların bu ay oldukça dikkatli ve anlayışlı davranmaları gerekecek.

Mart ayı Akreplerin parasal olarak orta seviyede başlayıp bereket ve bolluk içinde bitirecekleri bir ay olacak. Akrepler çalışarak para kazanan insanlardır ve Ocak sonundan itibaren iyi giden kariyerleri ve yeni alacakları iş teklifleri sayesinde bu ay iyi kazanç sağlayacaklar. 20 Mart sonrası Jüpiter ve Güneş'in ortak hareketleri sonucunda İşye-rinizde maaş zammı alabilir veya terfi edebilirsiniz. Aile büyükleriniz, yöneticileriniz ve patronlarınız size parasal konularda büyük destek olacaklar

Uranüs gezegeninin 12 Mart tarihinde 6. evlerine yerleşerek, önümüzdeki birkaç yıl orada kalacak olması Akreplerin birkaç iş değiştirmelerine neden olacak. Her değişim sizi kariyerinizde bir adım öteye taşıyacak. Akrepler, ülke ekonomisindeki değişimden etkilenmeyecekler. Yatırım yapan Akreplerin bu süreçte sağlık alanındaki firmalara yatırım yapmaları onlara en yararlı opsiyonlan sunacak.
Şanslı Günler: Mart 4, 5, 14, 15, 22, 23, 31
Yay Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Yay Burcu Yorumu

Uranüs gezegeninin 4. evinizden 5. evinize geçiş yapmasıyla "Mart ayında aile içi problemler yatışacak ve evde yapmakta olduğunuz bakım onarım işleri sona erecek. Bu dönemde çocuklar biraz asi davranabilirler. Onları otoritenizi kullanmak yerine aklınızı kullanarak yola getirmelisiniz. Çocukların öğrenmeleri için neden cezalandırıldıklarından haberleri olması gerekmektedir. Onlara kurallarınız arkasındaki mantığı anlatmalı ve yeterince özgürlük vermelisiniz.

Gezegen topluluğunun tamamen batıya geçmesiyle özgürlük düzleminiz ortadan kalkarak sosyal düzenlimizi genişleteceksiniz. Bu noktada özgürken yaptıklarınız ve başardıklarınızın meyvelerini toplayabilirsiniz.
20 Mart tarihine kadar 4. eviniz gücünü devam ettirecek dolayısı ile aileniz sizin için önemli olmaya devam edecek. Aile yaşamınızı geliştirecek ve güzelleştirecek şeylerle uğraşacaksınız. Sağlıklı bir aile yaşamı insanın her alanında kendisine destek olur bu nedenle ailenize harcadığınız zaman sizin kariyerinize de olumlu etkide bulunacaktır.

Mart ayı Yayların geçmişlerini analiz ettikleri, hata ve suçlarını düşündükleri ve çözülmemiş problemleri çözdüğü bir dönem olacak. Geçmişte çözülmemiş olan problemlerin çözülmesi Yaylara enerji ve deneyim katacak. Bu noktadan sonra geçmişte çektikleri acıları yaşamda aldıkları ders olarak görmeye başlayacaklar.

Geçmişle yüzleşmeniz sayesinde yarattığınız eneıji sizi daha yaratıcı ve mutlu yapacak. Artık bu yılın kişisel zevk zirvesine ulaşmaya hazır olacaksınız. 20 Mart sonrası ulaşacağınız bu zirve duygusal uyum ve eski problemleri çözmenizin doğal bir sonucu olacak.

İlişkisi olan veya evli Yaylar için bu ay balayı havasında geçecek. İlişkilerinde problem yaşayan Yaylar için yaşayacakları balayı sorunları çözmek için iyi bir fırsat olacak. Evli Yaylar ise evliliklerine yeni heyecanlar katacaklar. 12 18 Mart tarihleri arası bekâr veya ilişkisi olmayan Yaylar romantik bir ilişki fırsatı yakalayacaklar. 30 Mart itibarı ile çekilmeye başlayacak olan aşk gezegeniniz nedeni ile bulduğunuz romantik ilişkide sabırlı olmalısınız.
Şanslı Günler: Mart 6, 7, 8, 16,17, 24, 25
Oğlak Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bu ay geçen ay gibi iletişim faaliyetlerine zaman ayırabileceğiniz yani uzun süredir cevap vermek istediğiniz kişilerle temasa geçeceksiniz. İlkbaharın gelmesiyle gezegenleriniz çoğu ileri hareketlerine 30 Mart tarihine kadar devam edecekler ve bu hareket de istediklerinizi yapmakta size ivme kazandıracak. Yeni projeler, 20, Mart sonrası en ideal başlama tarihlerinde olacak.

Kariyer amaçlarınız her zamanki gibi önemli olsa da bu ay dikkatinizi aileniz ve evinize çevireceksiniz. Koç aile ve evi temsil eden 4. evinize bu ay girmiş olacak. Daha önce 4. eve girmiş olan Jüpiter yanında, Uranüs, Merkür ve Güneş'te bu bölgeye girerek uzun süre kalacaklar.

Bu ay sağlığınız hala en önemli konuların başında gelmektedir. Enerjinize çok dikkat etmeniz gereken stresli dönem Uranüs'ün Koç dönencesine girmesiyle ayın 20'sinden sonra başlayacak. Bu dönem İki veya üç gezegen daha aynı dönenceyi kısa süreli olarak ziyaret edecek. Bu ay ufak şeyleri kafanıza takmayın, üzüntü, sıkıntı ve gereksiz öfkelerden uzak durun. Tüm ay boyunca kalbinize, 9 Mart'a kadar ayaklarınıza, Ayın 10'nundan sonra da dönem içinde başınız, yüzünüz ve derinize dikkat gösterin. Elinizden geldiğince enerji yükseltici faaliyetler yapın ve yorgun hissettiğinizde dinlenin. Ayın 9'ıına kadar inançlarınızı kuvvetli tutun, bol bol dua edin ve insanlardan sizin İçin dua etmelerini isteyin.

Bu ay aşk hayatınız olağan ve durgun geçecek ancak Ay'ın gösterdiği değişimle sosyal çekiminiz ayın 9 - 19'u arası çok kuvvetli olacak.
Şanslı Günler: Mart 9, 10, 18, 19, 26, 27
Kova Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Kova Burcu Yorumu

Her istediğiniz şeyin anında gerçekleşmesi ve amaçlarınıza hemen ulaşma kabiliyetiniz Mart 2013'de de devam edecek, Mart ayı ayrıca parasal olarak harika bir dönem olacak. Bu ay her taraftan maddi kazanç sağlayabileceğiniz olanaklara kavuşacaksınız. 26 - 27 Mart tarihlerinde hiç beklemediğiniz bir yerden oldukça büyük bir maddi kazanç sağlayacaksınız. Bu sürpriz gelir maaş artışı, ikramiye, piyango veya miras olabilir. Parasal içgüdülerinizin iyi olduğu bu ay içinde yeni ticari ortaklılar yine gündeme gelecek.

Bu ay geçen ay gibi iletişim faaliyetlerine zaman ayırabileceğiniz yani uzun süredir cevap vermek istediğiniz kişilerle temasa geçeceksiniz. İlkbaharın gelmesiyle gezegenleriniz çoğu ileri hareketlerine 30 Mart tarihine kadar devam edecekler ve bu hareket de istediklerinizi yapmakta size ivme kazandıracak. Yeni projeler, 20 Mart sonrası en ideal başlama tarihlerinde olacak.

Uranüs'ün 3. evinizde Jüpiter ile birleşmesiyle birlikte parasal konulardaki öncelikleriniz eğitim ve kişisel gelişime yönelecek. Bu konular Kova burcu insanının zaten önem verdiği noktalar olduğundan çok mutlu olacaksınız. Öğrenciler bu ay içinde derslerinde çok başarılı olacaklar. Kova insanı 2013 Mart ayında keskin bir zekâ düzeyinde yaşayıp çalışacaklar. Yaratıcı işler veya satış ya da pazarlama alanlarında çalışan Kovalar bu ay mesleklerinde başarıyı yakalayacaklar.

Bu ay karakter olarak iletişim yeteneği yüksek olan Kova burcu insanları bu yeteneklerini boş yere konuşmaktan kaçınarak dengeleme durumundadırlar. Fazla ve boş konuşmalar enerjinizi tükettiği gibi çevrenizde olan etkinizi ve saygınlığınızı da zedeleyebilir.
20 Mart 2013 tarihine kadar bekârlar işyerleri ve mesleki alanlardan bu tarihten sonra ise seminer, konferans gibi toplantılardan aradıkları aşkı bulabilecekler.
Şanslı Günler: Mart 1, 2, 3, 11, 12, 20, 21, 28, ,29,30
Balık Burcu Mart 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Mart Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Mart 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Mart 2013 Balık Burcu Yorumu

Mars gezegeniz bu ay da dönencenizde kalmaya devam edecek. Geçen ay anlattığımız gibi Mars insana enerji, güç, güven ve girişkenlik verir. Dolayısıyla bu ay fiziksel işlerde ve yaptığınız diyette çok başarılı olma şansınız var. İmajınız olağan üstü şekilde çekici hale gelmiş durumda ve istediğiniz herkesi çaba harcamadan etkileyecek haldesiniz. Fakat bu enerjinizi boş yere kullanmayın ve iyi enerji yönetimi uygulayın. Aksi halde sinir bozukluğu, sabırsızlık ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sabırsızlık ve kafa karışıklığının insanları kazalara götürdüğünü hiçbir zaman unutmayın. Dolayısı ile Mars gezegenin size sağladığı enerjiyi akıllıca kullanın.

Mars'ın parasal gezegeniniz olması nedeni ile bu ay da maddi olanaklarınız çok bol olacak. Siz parayı aramayacak adeta para sizi Mart ayında bulacak. Bu ay pahalı elbiseler, aksesuarlar ve ev aletleri alabilirsiniz. Zengin görünüşünüz ve yaşam tarzınız parayı size daha çok çekecek.

Doğu kanadında bulunan tüm gezegenler Özgürlüğünüzü iyice arttıracak. İstediğiniz her koşulu çevrenizde yaratacak güçtesiniz. Bu ay bu yeteneğinizi mutluluğunuz için kullanmalısınız.

19 Şubat tarihinde ulaştığınız kişisel zevklerinizin zirvesinde bu ay da kalmaya devam edeceksiniz. Bu durum 20 Mart tarihine kadar devam edecek. Bu süreçte fiziksel zevklerin tümünden doyasıya yararlanacaksınız. Yalnız bunu yaparken dikkatli olun ve aşırıya kaçmayın. Aşırı dozda fiziksel zevk insanı hasta edebilir.
Şanslı Günler: Mart 4, 5, 14, 15, 22, 23, 31
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, ayı, burç, mart, nuray, sayarı, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557